EXIT TOYS Dynamická Přízemní Trampolína 275x458cm S Bezpečnostními Dlaždicemi Freezone - černá

EXIT TOYS Dynamická přízemní trampolína 275x458cm s bezpečnostními dlaždicemi Freezone - černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: SPORT
Dodavatel:EXIT TOYS
Cena:48500,00 Kč
EXIT TOYS Dynamická přízemní trampolína 275x458cm s bezpečnostními dlaždicemi Freezone - černá 5 (100%) 26 hodnocení

Trampolína EXIT Dynamic Ground Level

extra dlouhé (25cm) a široké dvoukónické pružiny zaručují vysoký a pohodlný odraz. Trampolína má robustní vzhled, černá barva s jemně barevnými detaily a reflexním lemem je skvostem v každé zahradě. Na trampolíně Dynamic je jednoduché předvádět ty nejtěžší triky.

Nejlepší "výkon"

řada Dynamic je vhodná pro děti a dospělé co umějí skákat, přesně tyto "skokani" ocení výkon trampolíny, který je zaručen extra dlouhými a širokými pružinami. Tyto "profi" uživatelé využijí velikosti trampolíny Dynamic, které se dělají ve větších rozměrech obdélníku 275 x 458cm.

Stabilní rám nejvyšší kvality zároveň se zemí

řada Platinum Dynamic Ground Level se vyznačuje nejen nejlepším skokem, ale také nejpevnějším a nejrobustnějším kovovým rámem. Kvalitní ochranná síť a robustní kryt pružin trampolín Dynamic vás ochrání během nedokonalého skoku. Speciální ochranný system proti pružinám zajistí, aby jste nepřišli do kontaktu s pružinami.

Dopadová zóna Freezone

Dopadové dlaždice Freezone jsou bezpečnostní dlaždice pro všestrannou ochranu skákajících. Jedná se o vysoce kvalitní protiskluzové rohože zajišťující větší bezpečnost a jsou ve vaší zahradě méně nápadné než ochranná síť. Mezi dlaždicemi může růst tráva, takže jsou časem téměř neviditelné.

Vybavení pro: Trampolíny V sekci hraČky na ven| sport | sportovní potřeby je možné objevit exit toys dynamická přízemní trampolína 275x458cm s bezpečnostními dlaždicemi freezone - černá!
© 2021 Kontakt