EXIT TOYS Dynamická Přízemní Trampolína 275 X 458 Cm S Ochrannou Sítí - černá

EXIT TOYS Dynamická přízemní trampolína 275 x 458 cm s ochrannou sítí - černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: SPORT
Dodavatel:EXIT TOYS
Cena:38900,00 Kč
EXIT TOYS Dynamická přízemní trampolína 275 x 458 cm s ochrannou sítí - černá 5 (100%) 19 hodnocení

Trampolína EXIT Dynamic Ground Level

extra dlouhé (25cm) a široké dvoukónické pružiny zaručují vysoký a pohodlný odraz. Trampolína má robustní vzhled, černá barva s jemně barevnými detaily a reflexním lemem je skvostem v každé zahradě. Na trampolíně Dynamic je jednoduché předvádět ty nejtěžší triky.

Nejlepší "výkon"

řada Dynamic je vhodná pro děti a dospělé co umějí skákat, přesně tyto "skokani" ocení výkon trampolíny, který je zaručen extra dlouhými a širokými pružinami. Tyto "profi" uživatelé využijí velikosti trampolíny Dynamic, které se dělají v rozměrech obdélníku 275 x 458 cm.

Stabilní rám nejvyšší kvality zároveň se zemí

řada Platinum Dynamic Ground Level se vyznačuje nejen nejlepším skokem, ale také nejpevnějším a nejrobustnějším kovovým rámem. Kvalitní ochranná síť a robustní kryt pružin trampolín Dynamic vás ochrání během nedokonalého skoku. Speciální ochranný system proti pružinám zajistí, aby jste nepřišli do kontaktu s pružinami.

Ochranná síť

je držena dvěma laminátovými pruty, jak v horní části trampolíny, tak ve spodní části trampolíny, která zaručují, že síť bude vždy řádně vyšponována. Tyče držící ochrannou síť jsou opatřeny pěnovou ochranou se vzorem karbonu.

Vybavení pro: Trampolíny V sekci hraČky na ven| sport | sportovní potřeby je možné objevit exit toys dynamická přízemní trampolína 275 x 458 cm s ochrannou sítí - černá!
© 2021 Kontakt