EXIT TOYS Dynamická Přízemní Trampolína ø427cm S Bezpečnostními Dlaždicemi Freezone - černá

EXIT TOYS Dynamická přízemní trampolína ø427cm s bezpečnostními dlaždicemi Freezone - černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: SPORT
Dodavatel:EXIT TOYS
Cena:38900,00 Kč
EXIT TOYS Dynamická přízemní trampolína ø427cm s bezpečnostními dlaždicemi Freezone - černá 4,25 (85%) 20 hodnocení

Trampolína EXIT Dynamic Ground Level

extra dlouhé (25cm) a široké dvoukónické pružiny zaručují vysoký a pohodlný odraz. Trampolína má robustní vzhled, černá barva s jemně barevnými detaily a reflexním lemem je skvostem v každé zahradě. Na trampolíně Dynamic je jednoduché předvádět ty nejtěžší triky.

Nejlepší "výkon"

řada Dynamic je vhodná pro děti a dospělé co umějí skákat, přesně tyto "skokani" ocení výkon trampolíny, který je zaručen extra dlouhými a širokými pružinami. Tyto "profi" uživatelé využijí velikosti trampolíny Dynamic, které se dělají ve větších rozměrech od ø427 cm.

Stabilní rám nejvyšší kvality zároveň se zemí

řada Platinum Dynamic Ground Level se vyznačuje nejen nejlepším skokem, ale také nejpevnějším a nejrobustnějším kovovým rámem. Kvalitní ochranná síť a robustní kryt pružin trampolín Dynamic vás ochrání během nedokonalého skoku. Speciální ochranný system proti pružinám zajistí, aby jste nepřišli do kontaktu s pružinami.

Dopadová zóna Freezone

Dopadové dlaždice Freezone jsou bezpečnostní dlaždice pro všestrannou ochranu skákajících. Jedná se o vysoce kvalitní protiskluzové rohože zajišťující větší bezpečnost a jsou ve vaší zahradě méně nápadné než ochranná síť. Mezi dlaždicemi může růst tráva, takže jsou časem téměř neviditelné.

Vybavení pro: Trampolíny V sekci hraČky na ven| sport | sportovní potřeby je možné objevit exit toys dynamická přízemní trampolína ø427cm s bezpečnostními dlaždicemi freezone - černá!
© 2021 Kontakt